NiP – Nauka i Praca dla Ciebie

Politechnika Warszawska w Płocku, Stowarzyszenie Przyjaciół PW Filii w Płocku wspólnie z Urzędem Miasta Płocka oraz Starostwem Powiatowym w Płocku organizuje Dni Otwarte połączone z Targami Pracy. Wydarzenie “Nauka i Praca dla Ciebie“ odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, dnia 26 marca 2024 roku w godzinach 10-14.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej Uczelni: ww.pw.plock.pl

Uczelnia zaprasza szkoły do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które może zainteresować przede wszystkim maturzystów. W programie zaplanowano warsztaty, pokazy, wykłady popularnonaukowe, zwiedzanie pracowni i laboratoriów płockiego kampusu Politechniki Warszawskiej, prezentacje osiągnięć kół naukowych oraz możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się z ofertą urzędów pracy i pracodawców, którzy również wezmą udział w Targach Pracy.

Ze względów organizacyjnych Uczelnia prosi nauczyciela opiekującego się daną grupą uczniów o wypełnienie formularza internetowego w celu zgłoszenia klasy/grupy na wybrane spotkania. Lista spotkań dostępna jest pod linkiem.

Uwaga: Liczba spotkań oraz liczba uczestników poszczególnych spotkań jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu formularza, na podany w zgłoszeniu adres przesłana zostanie informacja zwrotna o:

  • zakwalifikowaniu grupy na wybrane zajęcia (wraz ze szczegółami dotyczącymi miejsca zajęć),

lub

  • braku wolnych miejsc.

Instytucje oraz pracodawcy mogą zgłosić się do wzięcia udziału w Targach Pracy w roli wystawcy. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: ww.pw.plock.pl

Szukaj

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Social media